LİSANS HİZMETLERİ

LİSANS HİZMETLERİ

EN UYGUN PAKETINIZI SEÇIN

7/24 Destek ve Lisanslariniz ilgili tüm sorunlarinizda iletişime geçebilirsiniz.

AyyıldızSunucum teknik ekipi sayenizden lisans işlemleriniz hızlanacaktir ve ekipimiz lisansla ile ilgili tüm sorunlarinizda yardımcı olacaktir.

Lisans Hizmetlerimiz, cPanel, LiteSpeed, CloudLinux, Lisansı

AyyıldızSunucum sektörünün en popüler ve güvenilir yazılım üreticileri ile yıllardır iş birliği yapmaktadır. cPanel, Cloudlinux, Litespeed gibi önde gelen yazılım sağlayıcılarının Aylık, yıllık ve tek seferlik gibi modellerde sunduğumuz seçenekler ile ilgili detaylı bilgi almak için satış temsilciniz ile irtibata geçiniz.

Destek Talebi

Cpanel Zaman Fiyat Satın Al

Vds Sunucular

WHM / CPANEL LİSANS

Aylık 45 TL Sipariş

Dedicated Sunucular

WHM / CPANEL LİSANS

Aylık 105 TL Sipariş
Cloudlinux Zaman Fiyat Satın Al

Vds Sunucular

Cloudlinux LİSANS

Aylık 45 TL Sipariş

Dedicated Sunucular

Cloudlinux LİSANS

Aylık 45 TL Sipariş
Litespeed Zaman Fiyat Satın Al

Vds Sunucular

Standart Litespeed LİSANS

Aylık 45 TL Sipariş

Vds Sunucular

Ultra Litespeed LİSANS

Aylık 60 TL Sipariş

Dedicated Sunucular

Litespeed LİSANS

Aylık 100 TL Sipariş

Dedicated Sunucular

Litespeed LİSANS

Aylık 100 TL Sipariş

Sık Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir soru olmaması için, bu sayfada listelenen ürünler ve hizmetler ile ilgili en sık sorulan soruların bir listesini sizin için derledik.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız ve daha fazla bilgi istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Bizimle İletişime Geçin
VDS sunucularda ve eklentilerde kesinlikle para iadesi bulunmamaktadır. Müşterilerimiz bu durumu göz önünde bulundurarak ödeme yapabilir ve hizmet alabilir.
Kredi kartı ile ödeme yaptıktan sonra otomatik olarak kurulacaktır. Havale/EFT işlemleriniz için ticket açıp bilgilendirme yapmak zorundasınız. Hizmetiniz kurulduktan sonra sms ve sistem üzerinden bilgilerinizi görebilirsiniz.
Sitemizde Ödeme Seçenekleri sayfasında bulunan banka hesaplarımıza ödeme yapabilir yada geçmiş olduğunuz siparişinizin faturası üzerinden Kredi kartı ile kolay ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.
Düşük bir paket ile giriş yaptınız ve işleriniz hızla artıyor yüksek paketlere ihtiyaç duyuyorsunuz ve bir üst pakete geçiş yapacaksınız endişe etmenize gerek yok yükseltme istediğiniz paketin ödemesini yaparak bir üst pakete dilediğiniz zaman geçebilirsiniz ay sonunu beklemenize gerek kalmaz. Ayrıca eski paketinizde ki kullanmadığınız günlerde yanmayacaktır mevcut paketinizin kullanmış olduğunuz günü düşülüp kalan tutar kredinize iade edilecektir.
Format atma işlemimiz ücretsizdir ve otomatik kurulum modülü sayesinde otomatik olarak format atabilirsiniz. Eğerki istediğiniz işletim sistemi sistemde gözükmüyorsa bizlere bildirirseniz sizin için ekleyebiliriz.
Ddos saldırısı yapıldığı taktirde para iadesiz hizmet sonlandırılacaktır bu tip davranışlardan uzak durunuz.