TeamSpeak 3 SponsorAyyıldız Sunucum

Sponsorluk Şartları

Sponsorluk Şartları

Sponsorluk hizmetimizden yararlanmak için sosyal medya hesaplarınızın minimum 1K ( 1000 ) takipçisi olması gerekmektedir.

Sponsorluk için sosyal medya hesaplarınız'da reklam yapmanız gerekmekte.

Sponsor olduğumuz oyun grupları platformlar'da bizleri önermeli.

Sponsor olduğumuz oyun grupları hafta'da 1 kez sosyal medya üzerinden reklam yapmalı.

Sponsorluk Kuralları

1. Sponsorluk hizmeti alan tüm müşterilerimiz, kayıt olurken tüm bilgileri doğru girmelidir.

2. Sponsorluk hizmetinden yararlanan tüm müşteriler, bu sayfayı haftalık olarak takip ederek, yapılabilecek olan tüm sözleşme şartlarını peşinen kabul edilmiş sayılır.

3. Yayıncı ve Oyun Grupları, AyyıldızSunucum dışında farklı firma, kişi veya şahıslar ile teamspeak sunucu için sponsorluk anlaşması yapamaz.

4. Yayıncı ve Oyun Grupları, sponsorluk hizmetinin sonlandırılması sonrası ücretini ödemek üzere teamspeak hizmetinden yararlanma hakkına sahiptir.

5. Yayıncı ve Oyun Grupları, yayın alanında açıklama bölümüne "Teamspeak 3 sponsoru: www.ayyildizsunucum.com" yazmalıdır.

6. Yayıncı, youtube vb yayına ait video yüklediği tüm web sitelerinde, ayyildizsunucum logosunu bulundurmak durumundadır. Videolarında logonun kapatılması, gizlenmesi veya buna yönelik hareketlerde sunucu tamamen silinir.

7. Yayıncı, sosyal medya hesaplarının tamamında, yayın sırasında "Teamspeak 3 sponsoru: www.ayyildizsunucum.com" olarak paylaşımda bulunmalıdır. Yayın mesajı öncesi veya sonrası paylaşım olmalıdır.

8. Oyun Grupları sosyal medya grupların'da hafta'da 1 kez reklam yapması gerekmektedir. yapılmadığı takdirde sunucu kapatılacaktır.

9. Sponsor olan şahıs ve yayıncı'lar başka teamspeak3 firması hakkında reklam yaptığı takdirde sunucu direk silenecektir.

Yukarıdaki şartlar koşul ve şartsız olarak yerine getirilmelidir. Herhangi birisinin bilerek veya bilmeyerek atlanması, unutulması veya yerine getirilmemesi durumunda, ayyıldızsunucum sunucuyu kapatma, silme ve durdurma hakkına sahiptir. Yayıncı, yukarıda bulunan tüm maddeleri koşulsuz ve şartsız kabul etmiş sayılır.

Sponsorluk Başvurusu

1. Başvuru yapmadan önce ayyildizsunucum üzerinden üyelik oluşturmalısınız, .

2. Yayıncı veya oyungrubu resmi facebook sayfası üzerinden, ayyıldızsunucum facebook sayfasına mesaj gönderilmelidir. Farklı facebook hesapları veya twitch moderatörleri aracılığıyla gelen mesajlar kabul edilmeyecektir!

Sponsorluk Durumu

AyyıldızSunucum, anlaşmasını sağladığı her sponsor için 128 kişilik teamspeak 3 sunucusundan, 512 kişilik teamspeak 3 sunucusuna kadar teamspeak 3 sunucusu ve Oda botu aktif etmeyi ve kesintisiz destek vermeyi taahhüt eder. Ayyıldızsunucum, kaç kişi sayısı limitinde sunucu açılacağını, yapacağı inceleme sonrası karar verir.

Sorunsuz bir hizmet için bizi tercih ediniz.

Facebook Sponsorluk Başvuru Facebook Hesabımız

Facebook sayfamız'dan bize başvuru yapabilirsiniz.